O firmie

Jeśli szukasz firmy, która kompleksowo zaopatrzy Twoje biuro lub gabinet w niezbędny do sprawnego funkcjonowania sprzęt i praktyczne akcesoria, namawiamy do współpracy!

Specjalizujemy się w dystrybucji urządzeń i mebli biurowych, a także sprzętu prezentacyjnego, artykułów papierniczych, drobnych akcesoriów biurowych oraz dodatkowych elementów wyposażenia firmy, jak: odzież ochronna, przybory do sprzątania oraz naczynia. Dysponujemy również biurowym asortymentem spożywczym, między innymi kawą, wodą mineralną i sokami owocowymi – artykułami, których nie powinno zabraknąć w żadnej firmie.

Staramy się, aby każdy nasz Klient był w pełni usatysfakcjonowany, udostępniamy niezwykle urozmaiconą paletę sprzętu i artykułów biurowych. Działamy szybko i sprawnie. Współpracując z nami, od  A do Z wyposażysz swoje biuro bez konieczności długotrwałych zakupów każdej kategorii produktów w innej firmie. W razie potrzeby służymy także fachową poradą przy doborze konkretnych urządzeń lub akcesoriów. 

Jesteśmy firmą z dwudziestokilkuletnią tradycją. Zdobyte przez ten czas doświadczenie jest gwarancją niezawodności świadczonych usług i dostarczania Klientom tylko najwyższej jakości produktów. 

Produkty biurowe Lobos

Lobos to wszechstronny dostawca produktów biurowych świadczący usługi zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, jak i dużym korporacjom. Funkcjonujemy w obrębie trzech głównych działów, w skład których wchodzą:

- artykuły biurowe
- meble biurowe
- wielofunkcyjne urządzenia wysokonakładowe

Zapraszamy do współpracy Klientów z całej Polski! Prowadzimy sklep internetowy oraz sklepy stacjonarne. Nasze placówki rozsiane są po całej mapie kraju, jesteśmy aż w 10 dużych miastach takich jak:

- Kraków (centrala)
- Katowice
- Tarnów
- Nowy Sącz
- Rzeszów
- Nowy Targ
- Kielce
- Warszawa
- Łódź
- Wrocław